У Ромнах з колодязя витягли жінку, яка вже була мертвою…

На пульт оперативного чергового Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України надійшло повідомлення від чергового Національної поліції про те, що у місті Ромни по вулиці 9 травня у колодязь впала жінка похилого віку.

За вказаною адресою негайно було направлено чергове рятувальне відділення під керівництвом старшого лейтенанта служби цивільного захисту Сергія Шебеді.

Прибувши на місце виклику, рятувальники за допомогою мотузки та спорядження підняли жінку на поверхню, яка була уже без ознак життя.

Нині всі обставини загибелі жінки з’ясовують правоохоронці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.