Погостював, а потім обікрав…

Працівники Путивльського відділення поліції викрили у скоєнні крадіжки 19-річного місцевого юнака. Той, скориставшись ситуацією, вкрав з будинку свого знайомого мобільний термінал та планшет.

Запросивши до себе у гості кількох давніх знайомих, 32-річний житель одного з сіл району навіть не підозрював, чим завершиться їх візит.

Після застілля, коли друзі пішли, він спокійно ліг відпочивати, а коли прокинувся, виявив зникнення телефону та планшету.

Оскільки ніхто, крім гостей, до нього більше не приходив, то він запідозрив, що хтось з компанії «прихопив» його речі.

І звернувся з відповідною заявою до поліції...

Працівники Путивльського відділення поліції перевертіли версію заявника. І з‘ясували, що до зникнення гаджетів і справді виявився причетний один з гостей – 19-річний раніше судимий за майнові злочини юнак. Вони розшукали хлопця та опитали.

І він детально розповів про обставини вчинення крадіжки. Того дня після гостин він разом з іншими друзями вже вийшов було з будинку заявника, але під приводом того, що нібито забув шапку, повернувся. І застав господаря майже сплячим. А тому тихенько витяг з-під подушки планшет, зі столу забрав мобільний, і пішов наздоганяти інших гостей.

За словами підозрюваного, він мав намір здати чужі речі до ломбарду та виручити за них кошти, але не встиг – його намірам завадили правоохоронці.

Наразі працівники поліції вилучили викрадений гаджет, а стосовно зловмисника відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст.185 Кримінального Кодексу України «Крадіжка».

Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.