З Днем Соборності України, шановні жителі міста Буринь та Буринського району!

День 22 січня 1919 року ввійшов у історію як велике державне свято – День Соборності України.

Рівно 100 років тому на площі перед Київською Софією, що в Києві, відбулася подія, про яку мріяли покоління українців – на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

І ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Це свято засвідчує, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України.

Ми маємо єдину державу!

І ми – єдиний народ!

Нині українці знову борються за свою Соборність.

І всі ми згуртувались, щоб відстояти свою незалежність, свободу і територіальну цілісність держави.

І всі разом ми їх захистимо!

Шановні краяни!

Вітаю Вас з величним святом – Днем Соборності України!

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, мирного неба, успіхів та благополуччя!

З повагою,

АРТЕМ САВЧЕНКО, депутат Буринської міської ради, голова Буринської районної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.