Шахрай ошукав 76-річного дідуся більше ніж на 25 тисяч гривень

Поліцейські попереджають: шахраї продовжують «атакувати» жителів Сумщини під виглядом банківських працівників...

...Зловмисник діяв за добре відомою схемою – в телефонній розмові він назвався працівником банку, повідомив про заблокування банківської картки, а потім, під приводом її розблокування, ошукав 76-річного сумчанина на 25 255 гривень.

Сьогодні працівники поліції роблять все можливе, аби встановити особу зловмисників та притягти його до відповідальності, а також вкотре дають поради як не потрапити «в пастку» подібних шахраїв.

Поліцейським пенсіонер розповів, що йому на мобільний зателефонував незнайомий чоловік, який назвався працівником банку та повідомив, що його пенсійну картку заблоковано.

Він запропонував допомогти поновити її дію, не йдучи до банку. А коли дідусь погодився, він випитав у нього всю секретну інформацію, в тому числі пін-код від картки, після чого з рахунку літнього чоловіка зникли всі гроші в сумі 25 255 гривень.

У поліції за цим фактом відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Правоохоронці ведуть пошуки афериста та наголошують, всі банківські операції проводяться виключно в банківських установах, і якщо мова йде про її розблокування і потрібно назвати номер документу або інші секретні коди, цифри або ж дані, які вас просять назвати по телефону, будьте певні, телефонують шахраї, застерігає Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.