Між Буринню та Успенкою із заметів визволили три автомобілі. В одному з них перебувала дитина…

Учора, 14 січня 2019 року, ввечері до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність допомоги. За попередніми даними, у Буринському районі на ділянці автошляху Буринь-Успенка у снігових заметах застрягли 3 легковика, в яких перебувало 9 громадян разом із дитиною.

На місце виклику прибуло відділення чергового караулу 23-ї державної пожежно-рятувальної частини з Бурині.

Пожежною автоцистерною підвищеної прохідності автомобілі відбуксирували в напрямку їх слідування до безпечних ділянок шляху – «Skoda» та «KIA» до села Успенка, а ВАЗ-2110 до міста Буринь.

«Заметники» подякували рятувальникам за надану їм допомогу, та вирушили своїм ходом до місць призначення.

До операції було залучено 3 чоловіки особового складу та 1 одиниця спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На світлині: замет узимку 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.