Жахлива трагедія: донька зарізала рідну матір…

Трагедія сталася вчора вранці, 8 січня 2019 року, у Кролевці…

Як повідомили у Кролевецькому відділі Шосткинської місцевої прокуратури, вчора, 8 січня, близько 8 години ранку в Кролевці сталася жахлива трагедія.

Донька 1980 року народження, яка перебувала на обліку в психіатра, вбила власну матір 1947 року народження.

Як з’ясували слідчі Кролевецького відділення поліції, у матері з донькою, які жили в одному будинку, були не прості стосунки і, зважаючи на це, донька зважилася на крайню міру.

Взявши кухонний ніж, вона зайшла до кімнати матері, яка ще спала, і нанесла їй численні удари в область голови та шиї.

Від отриманих травм жінка померла на місці...

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1. ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального Кодексу України, а також одній особі вручено підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Ведуться слідчі дії...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.