У Ромнах зловмисник так допоміг чоловіку, який упав, що в того зник дороговартнісний мобільний телефон…

Неодноразово судимий за майнові злочини житель Ромнів під приводом допомоги чоловіку, який підсковзнувся на дорозі і впав, допомагаючи йому піднятись, витяг з його кишені мобільний телефон...

До Роменського відділу поліції з заявою про крадіжку звернувся 58-річний житель міста Ромни.

Чоловік повідомив, що у нього зник мобільний вартістю майже в шість тисяч гривень.

Він також розповів, що напередодні зникнення телефону познайомився з незнайомцем, який йому допоміг, тож припустив, що саме він і причетний до крадіжки.

«Потерпілий детально описав незнайомця працівникам поліції, - прокоментував Руслан Невожай, начальник Роменського відділу поліції. - Його знайшли та допитали. Ним виявився 36-річний роменчанин, який зізнався у скоєному. Правоохоронцям він розповів, що йдучи вулицею, запримітив чоловіка, який оступився і впав. А коли він підійшов йому допомогти, помітив, як з його кишені визирає телефон. Тож, зав’язавши з ним розмову, непомітно витяг мобільний, який продав того ж вечора».

У відношенні чоловіка слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), яке вже скероване до суду.

За скоєне йому загрожує до п’яти років ув’язнення, повідомив Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.