Магнітні бурі в січні 2019 року

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, грудень 2018 року порадував метеозалежних людей досить спокійною геомагнітною обстановкою…

Січень 2019 року у цьому плані буде менш спокійним.

Першого місяця нового року доведеться пережити одну дуже сильну магнітну бурю, і кілька днів крайньої схвильованості геомагнітного поля,

6 і 16 січня 2019 року прогнозуються магнітні збурення, близькі до магнітної бурі рівня G1.

А 24 січня 2019 року прогнозується потужний метеоудар.

Зауважимо, що магнітна буря першого рівня G1 позначається на самопочутті людей, які страждають від серцево-судинних захворювань.

Під час магнітних бурь та геомагнітних коливань люди можуть відчувати головний біль, безсоння, порушення роботи серцево-судинної системи, зниження працездатності та втому, зростання адреналіну у крові, загострення хронічних захворювань, стреси та депресію.

Безсумнівно, стан можна полегшити хорошим відпочинком, збалансованим харчуванням та прогулянками на свіжому повітрі…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.