Жінка загинула під час пожежі…

Сьогодні, 3 січня 2019 року, вночі у Шостці загорівся 5-поверховий гуртожиток на вулиці Миру.

На гасіння направили черговий караул 4-ї державної пожежно-рятувальної частини на двох автоцистернах та автодрабині.

Вже за 5 хвилин вогнеборці прибули на місце виклику. Як було встановлено, загоряння сталося в одній із кімнат на п’ятому поверсі.

Через сильне задимлення працювати довелось у апаратах для захисту органів дихання.

Під час проведення розвідки у помешканні на підлозі було виявлено тіло жінки...

Загиблою виявилася винаймачка кімнати.

На місці працювала слідчо-оперативна група у складі працівників підрозділів Національної поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За попередніми висновками фахівців, припустима причина загоряння — коротке замикання електромережі.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.