Ганні Михайлик із села Степанівка вручено відзнаку «Мати-героїня»

Почесну місію виконали голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко та перший заступник голови Буринської районної державної адміністрації Валентина Перепелиця.

«Жінки-матері усієї землі безумовно достойні поваги, та особливо це стосується жінок, які народили та виховали п’ять і більше дітей і удостоєні почесного звання України «Мати-героїня», що є вищою формою відзначення громадян за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім’ї, материнства і дитинства, самовідданого виховання та навчання дітей», - зауважив Василь Бойко.

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України № 416/2018 від 07.12.2018 Михайлик Ганні Данилівни присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Михайлик Ганна Данилівна народилася в с. Воскресенка 15.12.1939 року, в 1958 році закінчила 10 класів, з 1961 року почала працювати у Степанівській школі піонервожатою. У 1962 році вийшла заміж.

У 1969 році закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. Макаренка. Всю свою трудову діяльність пропрацювала в Степанівській середній школі, вчителем математики. За всі роки своєї праці зарекомендувала себе сумлінною, наполегливою, працелюбною, відповідальною, чесною працівницею. Користується заслуженим авторитетом серед жителів села.

Михайлик Ганна Данилівна - багатодітна мати, яка народила та виховала до 8 річного віку: трьох синів і двох доньок.

У цій сім’ї дітей виховали працьовитими, чесними, порядними, відповідальними та бути чуйними до людей...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.