АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Ми й надалі піклуватимемося про дітей з родин воїнів АТО…»

Члени громадської організації «Серця кіборгів», на чолі з головою її Анатолієм Свиридом, напередодні новорічних та різдвяних свят завітали до табору «Артек», що розташований нині під Києвом.

Тут зараз відпочивають 90 дітей з родин воїнів АТО.

А 44 дитини, які відпочивали в «Артеці», із Сумщини – Роменського, Недригайлівського, Липоводолинського, Буринського та Конотопського районів.

–Наразі це наша остання зміна, але ми не збираємось зупинятися на досягнутому, – зауважив у інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) голова громадської організації «Серця кіборгів» Анатолій Свирид. – Мені навіть не віриться, що тільки за 2018 рік нам вдалося оздоровити понад 300 дітей і дорослих. А всього з 2016 року, коли почали займатися цією вкрай потрібною справою, наша оздоровча програма охопила понад 1000 людей! Наші дітки відпочивали в Одесі, Карпатах, на Черкащині, в Болгарії, Латвії, Хорваті. І це ще не повний перелік місць, де вони побували... Коли я дивлюся на дітлахів, мені здається що у кожного з них десь в середині є чарівна батарейка, яка ніколи не розряджається. Як приємно, коли ця енергія передається тобі! У такий момент я завжди відчуваю себе як у дитинстві. От і у «Артеку» метушня, вереск, дитячий сміх. Справ у малечі купа: ігри, розваги, майстер класи. Добре, хоч з нами знайшли час поспілкуватися! Після такого вихору дитячого щебету про втому просто забуваєш... Я вдячний всім, хто допоміг нам в оздоровленні дітей наших воїнів. Їм дуже потрібні наша увага і тепло. Станом на кінець 2018 року ми взяли під своє крило 400 дітей учасників АТО. 230 малюків – це діти загиблих Героїв. У 2019 році будемо і надалі піклуватися про нашу малечу…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.