З Новим 2019 роком, шановні жителі Бурині та Буринського району!

Як відомо, новий 2019 рік пройде під знаком Жовтої Земляної Свині. Ця тварина символізує вірність і стабільність, чого і я бажаю Вам.

Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна.

Від щирого серця вітаю Вас з Новим роком!

Бажаю міцного здоров'я і щастя, родинного затишку та добробуту, миру і тепла, здійснення всіх сподівань, надій та бажань!

Також нехай 2019 рік буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі!

А Ваша праця завжди щоб була потрібною, прибутковою і корисною, а досягнення – вагомими!

Радість і достаток хай запанують у Ваших оселях!

З повагою,

АРТЕМ САВЧЕНКО, депутат Буринської міської ради, голова Буринської районної партійної організації.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.