«Зняла порчу» за 3500 гривень…

Під приводом зняття порчі 53-річна жінка заволоділа родинними заощадженнями 70-річної пенсіонерки. Зловмисницю було затримано завдяки спільним діям місцевих жителів та працівників поліції. Тепер їй доведеться відповісти за свої дії перед судом.

Подія сталася в одному з сіл Шосткинського району. Там до будинку 70-річної місцевої мешканки постукала жінка, яка цікавилась пір’ям на продаж. Старенька пустила її до хати, і під час бесіди розповіла гості про біди, які спіткали її сім’ю.

«Добродійка» погодилась їй допомогти, «знявши порчу» з родини. Попросила господиню принести всі наявні в оселі кошти. Бабуся ретельно виконала всі «рекомендації». Врешті-решт, забравши нібито для спеціального обряду 3500 гривень, та купивши у довірливої старенької перину, гостя покинули хату.

«Підозрілу жіночку зі своєю периною побачила на вулиці невістка пенсіонерки, - розповідає Олексій Борковець, заступник начальника – начальник кримінальної поліції Шосткинського відділу поліції. – Запідозривши неладне, вона кинулась додому і виявила відсутність у сховку грошей. Вона одразу зателефонувала знайомим та у поліцію. Спільними зусиллями підозрювану затримали та доставили до відділу поліції».

Як з’ясували правоохоронці, жінці 53 роки, вона жителька іншого села Шосткинського району.

У своє виправдання підозрювана каже, що потерпіла сама попросила її про допомогу, а вона не змогла їй відмовити. Наразі кошти зловмисниця вже повернула.

Стосовно неї в поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», яке вже спрямували до суду.

Санкція статті передбачає штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.