Депутат міської ради несподівано пішов із життя…

Сьогодні вночі, 25 грудня 2018 року, пішов із життя депутат Глухівської міської ради Віктор Фетищенко.

Сумною звісткою на своїй сторінці у facebook поділився голова м.Глухова Мішель Терещенко:

«Сьогодні вночі несподівано перестало битися серце чудової Людини Віктора Фетищенка, мого друга, депутата Глухівської міської ради…

Країна втратила ще одного відданого патріота, який до останнього подиху відстоював ідеали Майдану та боровся з регіоналівським свавіллям у Глухові.

Віктор був одним з небагатьох депутатів, на якого я завжди міг повністю розраховувати, який, незважаючи на величезний тиск з усіх боків, залишався непохитним, незламним та принциповим у боротьбі за справедливість!

Висловлюю величезні співчуття Дружині Віктора – Любові Володимирівні Фетищенко та всій його прекрасній родині

Світла пам‘ять…».

Зауважимо, що Віктор Фетищенко був керівником фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Глухівській міській раді.

Він очолював депутатську комісію з питань місцевого самоврядування, дотримання законності, правопорядку, регламенту, депутатської етики та запобігання корупції у Глухівській міській раді.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.