Ішов, упав, розбив голову…

До журналістів звернулася обурена жителька міста Сум Тамара.

За її словами, біля «Укртелекому» на вулиці Ільїнській, поруч із магазином «Квіти», що неподалік від зупинки, сьогодні особливо слизько.

Упродовж 10 хвилин сумчанка стала свідком того, як спочатку один чоловік послизнувся, впав та розбив голову…

Потім вона вже й втомилася рахувати, скільки людей там падали.

«Я звернулася до магазину «Квіти» до продавця (чоловіка) з проханням посипати територію біля їхнього магазину хоча б сіллю. На що була відповідь «да мне по.. y»… Може я його образила?» – дивується сумчанка, повідомляє сайт sts.sumy.ua

До слова, нині така тривожна ситуація з ожеледицею на пішохідних доріжках, і які не посипаються, склалася в багатьох населених пунктах Сумщини.

Перехожі падають, травмуються, потрапляють на лікарняні ліжка...

А більшості чиновникам просто байдуже до цього.

Адже вони в основному пересуваються на втомобілях, а не ходять пішохідними доріжками...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.