У 2018 році найпопулярнішими іменами серед народжених дітей є…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у статті «Буринь та Буринщина: найпопулярніші та рідкісні імена новонароджених в 2018 році», яка була надрукована 01 серпня 2018 року в розділі СУСПІЛЬСТВО, повідомляв, що найпопулярнішими іменами для новонароджених дівчаток є Катерина та Мілана.

А імена Євген, Богдан, Давид – це найпопулярніші імена для хлопчиків.

Серед дітей, які народилися, зустрічалися і досить рідковживані імена, зокрема, у дівчаток – Шамама, Міра.

А у хлопчиків – Платон та Назар.

Яка ж нині ситуація?

Як повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Сумській області, серед зареєстрованих за 11 місяців 2018 року імен є найпопулярнішими Анна, Анастасія, Аріна, Аліса, Варвара, Вікторія, Артем, Богдан, Давид, Єгор, Максим, Марк, Назар, Олександр.

Називали дітей рідковживаними іменами.

Дівчатка отримали такі вишукані імена, як Агнеса, Ада, Асіль, Геода, Жасмін, Заріна, Іріда, Олівія, а хлопчики – Арам, Дамір, Ернест, Рафаель, Рустам.

До слова, за 11 місяців нинішнього року на Сумщині народилося майже 6650, а перший документ про народження в закладах охорони здоров’я отримали понад 4600 новонароджених жителів Сумщини.

Відзначимо, коли одразу після народження малюка батьки визначились з його іменем, то свідоцтво про народження можна отримати безпосередньо у пологовому будинку, скориставшись зручним сервісом від Міністерства юстиції України, без жодних черг та часових затрат, повідомляє офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.