У Бурині розробляється Стратегічний план розвитку Буринської ОТГ

Буринська міська рада розробляє Стратегічний план розвитку об’єднаної громади на період до 2027 року

Найважливішим етапом розробки Стратегії, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради, є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії та план її реалізації.

Ідеї проектів, поданих активними громадянами, будуть розглянуті, проаналізовані та пріоритезовані Робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи визначатимуться джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Отож, запрошуються усі зацікавлені громадяни у розвитку Буринської міської об’єднаної територіальної громади, представники місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

На світлині: місто Буринь – центр Буринської ОТГ.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.