У Бурині інформують про підстави припинення угоди оренди землі

Аліна Тюндер, головний спеціаліст Буринського бюро правової допомоги проінформувала безробітних, які перебувають на обліку в Буринській районній філії Сумського обласного центру зайнятості щодо підстав припинення договору оренди землі (на світлині).

До слова, підстави припинення угоди оренди землі записані у ст. 31 Закону України «Про оренду землі».

А Марія Бондаренко, начальник Буринського бюро правової допомоги, провела вуличне інформування жителів міста Буринь та району.

Інформування відбулося в межах проведення всеукраїнського право просвітницького проекту «Я маю право!».

Усім бажаючим Марія Бондаренко розповіла про безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, хто має право її отримати та роздала інформаційні брошури із зазначенням часу роботи бюро, адреси та контактного номера телефону.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.