Матері та рідному дядьку, які в Конотопі прикували ланцюгом до батареї доньку-племінницю, повідомлено про підозру…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав про подію, яка сталася в Конотопі: 22-річна жінка цілий тиждень була прикута ланцюгами до батареї опалення.

Про це правоохоронцям повідомила сама потерпіла, якій дивом вдалося вирватись з полону своєї матері та дядька. Конотопською місцевою прокуратурою уже повідомлено про підозру матері та рідному дядьку.

Дії родичів кваліфіковано за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі) КК України.

До слова, санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк. Нагадаємо, що 8 листопада 2018 року до чергової частини Конотопського відділу поліції із відповідною заявою звернулась 22-річна місцева жителька, яка повідомила, що 1 листопада 2018 року після чергового конфлікту мати та рідний дядько прикували її ланцюгами до батареї опалення.

Скориставшись їхньою відсутність, вона відкрила замок на ланцюзі за допомогою манікюрних ножиць та втекла. У ході перевірки інформація, викладена в заяві, підтвердилась.

Більш того, 43-річна матір заявниці зізналась, що дійсно прикувала доньку до батареї.

У такий спосіб намагалась її перевиховати, адже та нібито вживала наркотики і набрала кредитів у різних банках, за які вимушена була платити її матір.

«Слід зазначити, що інкримінована підозрюваним стаття відноситься до приватного обвинувачення, тобто, передбачає притягнення особи до кримінальної відповідальності лише за скаргою потерпілого. У разі, якщо потерпіла відмовляється від обвинувачення, кримінальне провадження буде закрите», – розповів керівник Конотопської місцевої прокуратури Олександр Плескач.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.