Не стало відомої конотопської журналістки…

Інна Жмуд — народилася й виросла в Конотопі, працювала випусковим редактором новин «Факти» на телеканалі ICTV, повідомляє УНІАН

У 2017 році у неї діагностували рідкісну форму онкології, яка вразила наднирники – адренокортикальна карцинома. В Україні Ірині зробили дві операції, вона також пройшла декілька курсів хіміотерапії у німецькій клініці.

Колеги-журналісти з різних медіа допомагали збирати гроші на лікування.

Останній пост Інни Жмуд опублікувала у Фейсбуці 6 листопада: «Я зрозуміла одну річ. Іноді краще чогось просто не знати. Щоб не накручувати себе. Щоб не ревіти. Щоб не думати про погане. Просто не знати. Тому що це так важко… І так. Ти – сильна, мужня, бла-бла… Але…».

На жаль, відомої української журналістки Інни Жмуд уже не стало...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.