Магнітні бурі в листопаді 2018 року

У листопаді 2018 року фахівці Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН прогнозують менше геомагнітних коливань, ніж у попередньому місяці…

3-4 листопада 2018 року прогнозується слабкі бурі.

В окремі години в періоди 4 - 6 листопада та 9 - 11 листопада 2018 року очікуються геомагнітні збурення.

11 листопада 2018 року відбудеться потужний спалах на Сонці, за яким послідує сильне погіршення самопочуття.

25 листопада 2018 року пройде станній спалах у місяці на Сонці.

Для легшого перенесення магнітних бур метеозалежним людям допоможе відвар з трав для підтримки гармонійного психологічного стану, повна відмова від шкідливих звичок.

Потрібно також усвідомити, що надмірні фізичні і розумові навантаження тільки нашкодять.

Людям з хронічними і серцево-судинними захворюваннями, варто запастися ліками першої необхідності.

А при погіршенні самопочуття слід звернутися до лікаря…

Світлина Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.