Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, провів прийом громадян

Сьогодні, 8 жовтня 2018 року, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль провів черговий прийом громадян з особистих питань, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

«Люди приходять зі своїми приватними проблемами та болем. Такі прийоми для них дуже часто є останньою надією на підтримку й розуміння. Відтак, жодне з порушених у ході спілкування питань без належної уваги ніколи не залишається», – зауважив Анатолій Річкаль.

Зокрема, про велику фінансову скруту йому розповіли жителі Сумського району – батько та син. Причина цього – складна хвороба серця, яку виявили у голови сімейства

А щоб розрахуватися за операцію, необхідно 70 тисяч гривень.

Самотужки родині осилити таку суму просто несила.

Анатолій Річкаль дав доручення невідкладно підготувати документи на розгляд фаховій робочій групі, зауваживши, що ще є час, аби встигнути вирішити дане питання на наступній сесії, запланованій на 19 жовтня 2018 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.