У Бурині знову порушували питання відповідальності за самовільне спалення рослинності…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках вже неодноразово порушував злободенне питання задимленості в місті Буринь.

Адже в місті не тільки в теплу пору, а й навіть взимку розноситься чадний дим…

Особлива задимленість настає у ці осінні дні.

Палять всюди – і на городах картоплиння, і на вулицях листя, сміття тощо.

Начальник Буринського бюро правової_допомоги Марія Бондаренко, в мобільному_пункті, який розташований в комунальному закладі Буринської міської ради «Буринська публічна централізована бібліотечна система», консультувала відвідувачів з приводу адміністративної відповідальності за самовільне випалювання рослинності або її залишків (ст. 77 - 1 КУпАП).

Вона пояснила, що відповідно ст. 77 - 1 КУпАП, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння – несуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, накладаються штрафом на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.