У Березівській ОТГ вже збудували й відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям. А в Бурині?

У Березівській ОТГ, що на Глуховщині, вже збудували й відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям.

Це поле стало четвертим із 10 на Сумщині, які побудовані у рамках Програми будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах.

Перебуваючи із робочою поїздкою у Глухівському районі, заступник голови облдержадміністрації Микола Подопригора взяв участь у його відкритті, повідомив сайт sm.gov.ua

За його словами, будівництво поля обійшлось майже у 1,5 мільйони гривень, де 50 відсотків коштів на майданчик профінансовано за рахунок державної субвенції, ще 50 відсотків – з місцевого бюджету.

У Бурині вже понад рік, як виділені кошти для будівництва футбольного майданчику зі штучним покриттям Державним фондом регіонального розвитку та Буринською міською радою в сумі 2332,00 тис. гривень, але роботи поки що так і не почалися…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.