Петро Порошенко, Президент України, привітав жителів міста Суми…

Президент України Петро Порошенко привітав жителів Сум із 363-річчям заснування славетного міста над Пслом та 75 річницею визволення від фашистських загарбників.

«Нові підприємства, сучасні технології, потужна наукова сфера та престижні виші, де навчаються студенти з багатьох країн, безапеляційно свідчать про європейський дух міста Суми. І я не маю жодного сумніву, що невдовзі Україна юридично стане частиною Європи, а територією Сумщини пролягатимуть кордони Європейського Союзу», – йдеться у вітанні Президента, яке зачитав голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко під час урочистих заходів.

Петро Порошенко побажав місту Суми стабільності і процвітання, а сумчанам і гостям обласного центру – міцного здоров’я, невичерпних життєвих сил, добробуту та нових здобутків в ім’я України, повідомив офіційний сайт sm.gov.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.