Погода на Сумщині з 1 по 8 вересня 2018 року: спека поки що не відступить...

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ, протягом попереднього періоду вночі температура складала плюс 20-22 градусів, удень повітря нагрівалося більше +30 градусів.

Закінчення останнього літнього місяця – серпня – було спекотним. У день температура підвищувалася до плюс 25-30 градусів, а на сонці сягала й 40 градусів з плюсом (на світлині).

Правда, вночі вона спадала до +14-18 градусів.

Наступний тиждень теж буде спекотним: удень температура підвищуватиметься до +25-30 градусів, вночі опускатиметься до плюс 15-18 градусів.

Опадів не передбачається.

Вітри теж не будуть сильними й дошкульними.

Утім, у природи немає поганої погоди.

Початок осіннього вересня ще порадує справжнім літнім теплом…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.