Велопробіг з Бурині по історичних місцях Буринщини

23 серпня 2018 року, у День Державного Прапора України, планується проведення велопробігу по історичним місцях Буринського району.

Маршрут Буринь - Городок - Михайлівка - Миколаївка - Городище Зартий - Воскресенка - Буринь має протяжність до 50 кілометрів, половина його проходить по грунтових дорогах.

Збір учасників о 9 годині 23 серпня 2018 року у дворі Буринської районної державної адміністрації.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.