У Бурині голос жінки має силу…

У рамках Програми по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу 2018» у п’ятницю, 10 серпня 2018 року, у місті Буринь відбулося блог-кафе на тему: «Інтеграція жінок ВПО у місцеві громади».

Захід відбувся на базі Буринської районної державної адміністрації за участі голови Василя Бойка та його заступників Алли Гайдукової та Валентини Перепелиці.

Модератором заходу була Валентина Волік.

Учасники заходу – внутрішньо переміщені особи, представники Конотопського місцевого центру, Буринської районної ради, фахівці відділів та управлінь районної державної адміністрації, які опікуються питаннями ВПО, голова громадської організації «Філософія здоров’я» Оксана Козіна та голорва Буринської районної організації ветеранів Ангеліна Кнуренко.

Вони всі мали змогу розповісти про свої напрямки діяльності із ВПО по вирішенню питань соціального захисту та адаптації у місцеві громади.

Представники Конотопського місцевого центру Валентина Волік, Марія Бондаренко, Ірина Валюх надали інформацію про зміни до законодавства України з питань захисту прав ВПО та розповіли про правові питання ВПО, з якими найчастіше звертаються до фахівців.

У ході модерованої дискусії «Жінки ВПО та місцеві громади» учасники обговорили питання захисту медичних прав внутрішньо переміщених осіб в умовах реформування медичної галузі, участі ВПО у місцевих виборах, взаємовідносин із жителями місцевих громад та їх інтеграції.

У практичній частині заходу Валентина Волік ознайомила учасників із можливостями висвітлення питань внутрішньо перміщених осіб у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм.

Вона також познайомила присутніх із особливостями роботи з платформою Tilda та можливостями ведення блогу.

Розподілившись на групи, учаснки зареєструвалися на платформі Tilda та спробували розмістити свої дописи.

Довідково: проект «Голос жінки має силу 2018» фінансується Інститутом міжнародних культурних зв'язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.