У Чернечій Слободі пенсіонер з рушниці «палив» по птахах…

До Буринського відділення поліції надійшла інформація, що житель села Чернеча Слобода на подвір’ї власного домоволодіння стріляє з рушниці.

Поліцейські негайно прибувши на місце події, з’ясували, що у населеному пункті й справді прозвучав постріл.

Стріляв угору 65-річний власник зареєстрованої мисливської рушниці, нібито по птахам, які дуже йому надокучали.

Поліцейські нагадали «мисливцю», про те, що в населених пунктах категорично заборонено стрільбу з будь-яких видів зброї, вилучили рушницю, а стосовно порушника склали протокол за ст. 174 КУпАП, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.