Сьогодні святкуємо День сім'ї

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вітає своїх читачів із Днем сім'ї! Бажає всім здоров’я, щастя, людського добра і родинного затишку, спокою і тепла!

Відзначимо, що День сім'ї в Україні – доволі молоде свято, яке почали відзначати щорічно з 2012 року.

Міцна сім'я, заснована на любові, взаєморозумінні і вірності – це дар і найбільше щастя.

Дата святкування вибрана не випадково, має історично християнські корені.

За церковним календарем, 8 липня завжди відзначали як день пам'яті князя Петра і його дружини Февронії. Вони уособлюють приклад істинної сім'ї та непорушності шлюбних уз.

І ще про таке. Після 8 липня за негласною традицією відкривається сезон весіль.

Завершується піст, і ніщо не перешкоджає молодим узаконити свої стосунки.

А якщо одруження відбувається саме на свято, значить, все сімейне життя пара проведе під заступництвом Петра і Февронії.

Сьогодні, 8 липгя 2018 року, – неділя.

Значить, вихідний день слід провести разом, відзначаючи свято почуттів і вірність сімейним традиціям…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.