Зі святом Трійці, шановні жителі Буринщини!

Свята Трійця є величним святом, коли потрібно забути всі старі образи і впустити в серце стільки любові і добра, скільки там розміститься.

І нехай у Ваших родинах назавжди поселяться здоров’я, благополуччя, затищок, добробут і щастя!

А на нашій Українській землі запанують мир та спокій!

Вітаємо зі світлим, чародійгим святом Пресвятої трійці!

Нехай саяткове торжество з'єднує щиру радість, любов Бога, яка вміщує в себе все, що є на Землі.

Слава вічного єднання – Бог-Отець, Бог-Син, Бог-Дух – це благодать, добрі справи, віра, надія та любов!

Зі святом Трійці!

З повагою,

Артем Савченко, Анатолій Распутько – депутати Буринської міської ради, Андрій Гусак, Володимир Заєць – депутати Буринської районної ради від Буринської районної партійної організації Радикальна партія Олега Ляшка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.