Тетяна Головко, заступник голови Сумської обласної ради, провела особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням та реалізація громадянами свого права на звернення та оперативне з’ясування актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг.

Відтак з метою оперативного вирішення проблем жителів області сьогодні, 21 травня 2018 року, заступник голови Сумського обласнох ради Тетяна Головко провела особистий прийом громадян, повідомляє сайт https://sorada.gov.ua/

На прийом до неї звернулися громадяни, які просили сприяння у розв’язанні особистих питань.

Під час прийому Тетяна Головко надала роз’яснення на всі порушені питання і наголосила, що триматиме їх на особистому контролі до повного з’ясування.

Зауважимо, шо Тетяна Головко є в.о. голови Сумської обласної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.