У Бурині відбувся конкурс публічних виступів

Проведено конкурс серед державних службовців на вміння проголошувати промови перед аудиторією.

Конкурс публічних виступів відбувся у Буринській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 1 ім.В.М.Кравченка.

За результатами рейтингового голосування перемогу здобула Кіладзе Тетяна, друге місце посіла Дудукаленко Алла, а третьою стала Міненко Лариса.

Переможці отримали грамоти та призи від сектору з питань молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації (завідувач Олексій Яровий).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.