Передпасхальні посилки українським бійцям від волонтерів з Конотопа

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БІЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО постійно розповідає про допомогу, яку надають волонтери з Конотопа українським бійцям, котрі борються за цілісність рідної країни – України.

І ось нове приємне повідомлення від волонтерів із Конотопа.

«Тепло сердець – солдатам України.

Сьогодні спакували й відправили дві посилки нашим воїнам на передову: на ДУК Тактична група «Сапсан» і на 95-у бригаду. Маскувальна сітка, домашні закрутки, вітамінні суміші «Нехворійки», ліки, флісові шапочки і балаклави, крупи, консерви, чай-кава-солодощі, засоби особистої гігієни, дитячі малюнки, обереги та інші необхідні на фронті речі.

Величезне «СПАСИБІ» педагогам, учням і батькам школи №10 (директор Світлана Горшеніна) за ініціативу, небайдужість і тепло душі, за зібрані подарунки для наших захисників!

Дякуємо всім, хто долучився до збору посилки! Дякуємо Новій Пошті за безкоштовну доставку. Іннуся, Надія Олексіївно, Сергію, без вас я б сьогодні не впоралася б! Разом ПЕРЕМОЖЕМО!

P.S. Наступну відправку плануємо зробити після Великодніх свят для військових 53-ої, які зайшли на позиції нашої 58-ої омпбр. Тож, небайдужі, долучайтеся!

Місце зустрічі без змін: музей-бібліотека Політеху (вул. Садова, 39)», – написала Тетяна Радько на сторінці «Я - волонтер! Волонтерське об'єднання, м. Конотоп» в facebook про чергову допомогу.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.