Погода на Сумщині на Великдень, 8 квітня 2018 року: буде тепло й сонячно

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СУМЩИНА повідомляв, що нинішнього тижня «плюси» повністю домінуватимуть.

Температура повітря вдень сягатиме 10-12 градусів з плюсом, а вночі триматиметься в межах від +1 до +5 градусів.

Дні в основному будуть сонячними, хоча інколи сонце й ховатиметься за хмарами.

Сильних поривів вітру не очікується, правда, в окремі періоди сила їх досягатиме 10-12 м/с.

До слова, на свято Благовіщення, яке православні християни святкують щороку 7 квітня, погода буде по весняному тепла: вночі і вдень температура тотожна – від плюс 6 до 8 градусів.

Як відомо, християнська Пасха святкується навесні, але день святкування щороку не один і той же, як скажімо, Благовіщення .

Нинішнього року Великдень припав на 8 квітня.

І свята неділя буде теплою й сонячною. І якщо вночі температура повітря складе плюс 1 -2 градуси, то вдень вона прогріється до + 10 градусів.

Сила вітру 5-6 м/ с. Хоча в середині дня вона може сягнути до 10-12 м/с.

Опадів не передбачається…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.