Конотопські волонтери вчергове допомогли українським бійцям

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ в розділі «СУСПІЛЬСТВО» розповідав, що уже кілька років волонтери з Конотопа допомагають українським бійцям, які воюють за цілісність України.

Тетяна Радько на сторінці «Я - волонтер! Волонтерське об'єднання, м. Конотоп» в facebook написала про чергову допомогу: «Тепло сердець - солдатам України.

Чергова посилка з допомогою від небайдужих і невгамовних відправлена сьогодні нашим хлопцям під Марик. Долучилися, звичайно ж, бо війна, на жаль триває ... Дякуємо всім, хто поруч.

P.S. У понеділок плануємо відправити посилку на 1-шу штурмову роту ДУК. Тож, небайдужі, долучйтеся!

Місце зустрічі - без змін: музей-бібліотека Політеху (вул. Садова, 39)».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.