На Буринщині з негодою справилися

Сильні вітри, хурделиця, замети на кілька днів заволоділи населеними пунктами Буринського району.

На Буринщину, в суботу, 3 березня 2018 року, коли настав пік непогоди, приїхав перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, щоб разом з керівництвом району та сільськими головами взяти ситуацію з непогодою під контроль.

І це вдалося зробити. Дороги до населених пунктів, не дивлячись на сильний снігопад, вдалося хоч і з труднощами все ж таки розчищати.

Це сприяло тому, що до сільських крамниць завозилися товари першої необхідності – в першу чергу, хліб.

Відзначимо, що Анатолій Річкаль, є депутатом Сумської обласної ради по виборчому округу № 4, до складу якого входять місто Буринь та частина Буринського району.

Дуже складна ситуація склалася на шляху між селом Черепівка та смт Тернами. Адже через Терни на вихідні приїжджають студенти, жителі добираються до Сум, Конотопа, інших міст.

Тут на допомогу прийшов голова фермерського господарства Андрій Ситник. Його сучасна техніка й «пробила» вщент засніжену дорогу.

Як розповідав БіЖ у розділі Сумщина», на апаратній нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації, яка відбулася сьогодні, 05 березня 2018 року, начальник Служби у справах доріг у Сумській області Іван Романюк наголосив, що циклон, котрий характеризувався сильними поривами вітру та значними опадами, ускладнював роботу дорожників, місцями випало до півметра снігу.

А начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Сергій Луговий повідомив, що для оперативної ліквідації наслідків негоди в районах і містах області було задіяно 1766 осіб та 476 одиниць техніки, як комунальної, так й інших установ.

До речі, Сумщина – єдина область в Україні, де не допустили припинення руху автотранспорту.

Зауважимо, що нинішнього тижня, хоча й не такі сильні, як попередні, снігопади все ж таки очікуються…

Світлина Андрія Виноградова.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.