Магнітні бурі у березні 2018 року

Серйозних магнітних бур в березні не передбачається, правда, з незначними проявами сонячної активності зіткнутися все ж таки доведеться.

У першій половині місяця сплесків сонячної активності не передбачається, а ось з середини місяця можливі геомагнітні коливання, а в результаті – погіршення самопочуття метеозалежних людей.

14 березня 2018 року відбудеться несильна магнітна буря. Підвищена сонячна активність триватиме лише кілька годин, але її результати можуть бути відчутні.

Постарайтеся уникати в весняний день зайвого навантаження, стресів, а також – більше часу проводити на свіжому повітрі.

16 і 17 березня 2018 року очікується наступний пік сонячної активності. У цей період магнітних коливань теж варто обмежити додаткове навантаження на організм, відкласти важливі рішення і переговори.

28 та 29 березня 2018 року маємо пережити останню магнітну бурю місяці. Вона не зробить сильного впливу, але підготуватися до неї слід.

Необхідно звернути увагу на режим дня і харчування.

А щоб впоратися з поганим самопочуттям під час магнітних бур у березні 2018 році, слід до них підготуватися:

  1. Обмежити фізичне та емоційне навантаження в дні магнітних бур. Відкласти вирішення важливих питань і прийняття рішень.

  2. Звернути увагу на режим дня і раціон харчування. Уникати вживання алкоголю і важкої їжі.

  3. Проводити більше часу на свіжому повітрі, вжити в раціон фрукти і овочі, а також використовувати вітаміни.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.