Військові отримали допомогу від волонтерів з Конотопу

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ в розділі «СУСПІЛЬСТВО» розповідав, що уже кілька років волонтери з Конотопа допомагають українським бійцям, які воюють за цілісність України.

Тетяна Радько на сторінці «Я - волонтер! Волонтерське об'єднання, м. Конотоп» в facebook написала:

«Трохи фоток від наших дівчат із 58-ої, вони отримали нашу посилочку. Усім - величезне СПАСИБІ за увагу, турботу, тепло сердець.

Готуємо передачу на ДУК, майже всі потреби закрили, але в кого є бажання підтримати наших захисників, долучайтеся!

Мойдодир готує передачу нашим хлопцям під Марик. Основні потреби закриті.

Актуально: чай-кава, лампочки-економки, батарейки, вітамінні суміші, смаколики, скотч (помаранчовий)

Місце зустрічі без змін: музей-бібліотека Політеху (вул. Садова, 39)».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.