ОЛЕГ БОНДАРЕНКО голова ГО АФЗС: «Нехай Свята Трійця оберігає від горя та нещастя. Віримо, що волею добрих сил і янголів, ЗСУ вдасться знайти шлях до ПЕРЕМОГИ над підступним ворогом! І ПЕРЕМОГА НАСТАНЕ!»

У неділю, 23 червня 2024 року, православні відзначають Зелені свята або Трійцю. Це свято ще називають П’ятидесятницею. Воно є символом єдності, любові, духовності…

Це свято надихає на добрі справи, наповнює людські серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у ПЕРЕМОЗІ над ворогом.

Свята Трійця супроводжує кожну людину по життю й оберігає від горя, нещастя і біди.

Щиро вітаю зі Святою Трійцею!

Нехай свято наповнює кожну людську душу натхненням і радістю, зміцнить віру і подарує надію в краще життя, зцілить хвороби і зміцнить серця терпінням, мудрістю.

А наступні дні та місяці – віримо, надіємося і сподіваємося – прискорять прихід ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ та МИРУ до РІДНОЇ УКРАЇНИ!

І нехай Дух Святий надихає на добрі справи, подарує щастя від Бога і бажання виконувати Божу волю, яке буде спрямоване на покращання життя і припинення жахливої війни.

Зі Святом!

Зі світлою Трійцею!

І хай цей святий день принесе у всі домівки довгоочікуваний мир, злагоду, достаток та спокій.

Нехай у родини прийде Божественна благодать, і нехай у них знову запанують затишок та добро.

Віримо, що волею добрих сил і янголів, врешті-решт, ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ вдасться знайти шлях до ПЕРЕМОГИ над підступним ворогом!

І, безсумнівно, ПЕРЕМОГА, настане!

З повагою

ОЛЕГ БОНДАРЕНКО, голова Громадської організації «АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ СУМЩИНИ».

ОЛЕГ БОНДАРЕНКО, голова ГО «АФЗС»: «Бажаю, щоб земля приносила дорідні, щедрі врожаї, щоб прийшла довгоочікувана ПЕРЕМОГА над ворогом, і на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ запанували мир та спокій!» ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/12169-oleh-bondarenko-holova-ho-afzs-bazhaiu-shchob-zemlia-prynosyla-doridni-shchedri-vrozhai-shchob-pryishla-dovhoochikuvana-peremoha-nad-vorohom-i-na-ukrayinskiy-zemli-zapanuvaly-myr-ta-spokii

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.