Магнітні бурі в червні 2024 року

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СУСПІЛЬСТВО щомісячно повідомляє про магнітні бурі…

Магнітні бурі в травні 2024 року ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/12028-mahnitni-buri-v-travni-2024-roku

Нинішнього місяця, починаючи з 2 по 4 червня 2024 року, очікуються незначні магнітні бурі.

10 червня 2024 року буде нова слабка геомагнітна активність.

15 та 22 червня 2024 року завітають більш серйозні магнітні бурі. Вони вплинуть на стан здоров'я людей з хронічними захворюваннями.

Сильна магнітна буря очікується 23 червня 2024 року – вона буде найсильнішою в першому літньому місяці.

З 28 по 30 червня 2024 року прийде дещо слабша буря…

Сьогодні вночі на громаду на СУМЩИНІ рашисти скинули вибуховий пристрій (ВОГ)… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12110-sogodni-vnochi-na-gromadu-na-sumshchini-rashisti-skinuli-vibukhovij-pristrij-vog-2

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.