У неділю, 26 травня 2024 року, відключень світла не планується…

За інформацією УКРЕНЕРГО у неділю, 26 травня 2026 року, протягом доби в усіх регіонах України обмеження споживання для побутових та промислових споживачів електроенергії не прогнозується.

При зміні ситуації в енергосистемі про застосування заходів обмеження споживання буде повідомлено додатково.

Протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі й ранку рашисти по території СУМЩИНИ завдали майже 260 ударів: загорівся житловий будинок, пошкоджено 2 домогосподарства та приватний вантажний автомобіль… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12094-protiahom-mynuloi-doby-ta-sohodnishnikh-nochi-i-ranku-rashysty-po-terytorii-sumshchyny-zavdaly-maizhe-260-udariv-zahorivsia-zhytlovyi-budynok-poshkodzheno-2-domohospodarstva-ta-pryvatnyi-vantazhnyi-avtomobil

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.