Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 5085

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 7787

УКРЗАЛІЗНИЦЯ з 9 червня 2024 року змінює розкладу потягу Харків — Львів, який курсуватиме через СУМЩИНУ у комендантську годину: як же на нього можна сісти?

З 9 червня 2024 року потяг “Харків — Львів”, який досі був досить зручним для мешканців Сумщини, буде їздити за іншим розкладом.

Про це повідомив транспортний експерт з Конотопа Дмитро Власенко у фейсбуці:

“Трохи залізничного. І не дуже веселого.

Є такий потяг 113/114 Харків-Львів, яким мешканці Сумщини можуть дістатися Львова. Графік досить зручний. Відправлення зі станції Суми об 11.43, з Конотопу о 14.12. Прибуття до Львова о 09.11.

Але з 9 червня його графік буде кардинально змінений. І навряд чи мешканці Сумщини ним зможуть скористатися, бо він буде... вночі, під час комендантської години.

Відправлення із Сум буде о 01.38, з Конотопа о 04.07., прибуття до Львова о 22.46. .........

Виникає питання. Укрзалізниця, для кого тепер буде цей потяг?

Наскільки мені відомо, його запускали, в тому числі, і для покращання транспортного забезпечення Сумщини.

Залишається "подякувати" Укрзалізниці за "піклування" про Сумщину в непростий час.

Сумська обласна військова адміністрація Вас таке влаштовує?

Є варіант завалити їх дзвінками на «гарячу» лінію Укрзалізниці "Якість та сервіс:! Тел. 0-800-50-3111”, – написав він.

Президент України ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ звільнив голову Роменської районної державної адміністрації ДЕНИСА ВАЩЕНКА… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12090-prezydent-ukrainy-volodymyr-zelenskyy-zvilnyv-holovu-romenskoi-raionnoi-derzhavnoi-administratsii-denysa-vashchenka

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.