24 травня 2024 року з 00:00 до 24:00 години на території СУМЩИНИ продовжують діяти Графіки погодинних відключень…

АТ СУМИОБЛЕНЕРГО повыдомило:

«Завтра, 24 травня, з 00:00 до 24:00 години на території Сумщини продовжують діяти Графіки погодинних відключень (далі - ГПВ). Такі обмеження споживання впроваджені за вказівкою НЕК "Укренерго" на території всієї України через дефіцит потужностей.

Вимкнення будуть здійснюватися за графіком, який ми додаємо нижче. О 00:00 знеструмлення розпочнуться з 6 черги.

Як дізнатися свою чергу знеструмлення при ГПВ?

На сайті АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" в розділі Споживачам-Відключення-Аварійні відключення/графіки відключень - вводимо свій особовий рахунок, дізнаємося чергу та дивимося в прикріплену табличку.

Зареєструвавшись на Е-SVITLO Суми (або встановивши однойменний додаток), Ви зможете отримувати інформацію про свою чергу та причину знеструмлення в особистому кабінеті та на електронну пошту.

Можна також зателефонувати до кол-центру АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" за безкоштовним цілодобовим номером 0 800-300-247.

Пам’ятаємо про істинну причину такої ситуації - це збройна агресія рф проти України.

Ви можете допомогти енергосистемі в цей складний час, знизивши споживання електроенергії в "пікові" години навантаження - з 7 до 10 та з 17 до 22.

Детальніше про різницю ГАВ і ГПВ читайте в нашому матеріалі: https://www.soe.com.ua/.../1904-v-yakuh-vypadkah-zastosov...

Про ситуацію в енергетичній сфері України читайте лише на перевірених офіційних джерелах інформації: АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» – https://www.soe.com.ua, https://t.me/SumyEnergo Міністерство енергетики України – https://mev.gov.ua, https://t.me/energyofukraine НЕК «Укренерго» – https://ua.energy, https://t.me/Ukrenergo»

23 травня 2024 року з 00:00 до 24:00 години на території СУМЩИНИ діятимуть Графіки погодинних відключень… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/12085-23-travnia-2024-roku-z-0000-do-2400-hodyny-na-terytorii-sumshchyny-diiatymut-hrafiky-pohodynnykh-vidkliuchen

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.