23 травня 2024 року з 00:00 до 24:00 години на території СУМЩИНИ діятимуть Графіки погодинних відключень…

АТ СУМИОБЛЕНЕРГО повідомило:

«Шановні споживачі електричної енергії в Сумській області!

Завтра, 23 травня, з 00:00 до 24:00 годин на території Сумщини діятимуть Графіки погодинних відключень (далі - ГПВ). Такі обмеження споживання впроваджуються за вказівкою НЕК "Укренерго" на території всієї України через дефіцит потужностей.

Вимкнення буде здійснюватися за опублікованим раніше графіком. О 00:00 знеструмлення розпочнуться з 5 черги.

Як дізнатися свою чергу знеструмлення при ГПВ?

На сайті АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" в розділі Споживачам-Відключення-Аварійні відключення/графіки відключень - вводимо свій особовий рахунок, дізнаємося чергу та дивимося в прикріплену табличку.

Зареєструвавшись на Е-SVITLO Суми (або встановивши однойменний додаток), Ви зможете отримувати інформацію про свою чергу та причину знеструмлення в особистому кабінеті та на електронну пошту.

Можна також зателефонувати до кол-центру АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" за безкоштовним цілодобовим номером 0800-300-247.

Важливо: не довіряйте іншим графікам, навіть тим, які були поширені в мережі раніше. Зараз, через безпекову ситуацію, АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" не публікує адрес та черг у відкритий доступ. Але оперативно інформуємо Вас за персональними запитами (сайт, особистий кабінет, Кол-центр).

Пам’ятаємо про істинну причину такої ситуації - це збройна агресія рф проти України. Жодна енергетична система світу не зазнавала таких масових атак, як наша. Тому ситуація доволі напружена.

Енергетики роблять усе можливе для стабілізації ситуації. І Ви теж можете допомогти енергосистемі в цей складний час, знизивши споживання електроенергії в "пікові" години навантаження - з 7 до 10 та з 17 до 22.

Ми будемо інформувати Вас з приводу АКТУАЛЬНИХ графіків відключень.

Детальніше про різницю ГАВ і ГПВ читайте в нашому матеріалі: https://www.soe.com.ua/.../1904-v-yakuh-vypadkah-zastosov...

Вистоїмо та переможемо!

Нагадаємо, про ситуацію в енергетичній сфері України читайте лише на перевірених офіційних джерелах інформації:

АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» – https://www.soe.com.ua, https://t.me/SumyEnergo

Міністерство енергетики України – https://mev.gov.ua, https://t.me/energyofukraine

НЕК «Укренерго» – https://ua.energy, https://t.me/Ukrenergo»

Погода на СУМЩИНІ з 24 по 26 травня 2024 року: мінлива хмарність, без істотних опадів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12068-pohoda-na-sumshchyni-z-20-po-22-travnia-2024-roku-minlyva-khmarnist-mistsiamy-mozhlyvi-hrozy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.