На території СУМЩИНИ графіки погодинних відключень на сьогоднішній вечір скасовані…

За вказівкою НЕК «Укренерго» на території Сумської області графіки погодинних відключень на вечір скасовані, повідомило АТ СУМИОБЛЕНЕРГО.

Натомість із 19 години до 24 години сьогодні ввечері, 22 травня 2024 року, вводяться 5 черг графіку обмеження споживання електричної потужності (ГОП) для промисловості.

Ці обмеження, до слова, не стосуються побутових споживачів…

ДМИТРО ДЕНИСЕНКО, уродженець міста БУРИНЬ, став новим заступником міського голови СУМ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/12081-dmytro-denysenko-urodzhenets-mista-buryn-stav-novym-zastupnykom-miskoho-holovy-sum

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.