Звідки в БУРИНІ запах «фурадану»?

Останнім часом жителі вулиці Новоселівька, де розташований найбільший житловий масив у місті, стали відчувати запах «фурадану».

Можливо, це й інший запах якогось отрутохіміката.

Від цього запаху погіршується самопочуття, які можуть призвести до значного погіршення людського здоров’я.

Зауважимо, що навколо вулиці розташовані поля, на яких протягом теплого періоду відбуваються різні роботи з отрутохімікатами.

А ще розташоване неподалік відоме в місті господарство, на території якого в радянські часи був розташований завод, на якому масово використовувася фурадан.

Можливо, дехто з читачів інтернет-порталу БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) відчуває нині запах отрутохімікатів, прохання написати в коментарях...

Під час сьогоднішніх аварійних відключень електроенергії на СУМЩИНІ у місті БУРИНЬ світять вуличні ліхтарі… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11910-pid-chas-sohodnishnikh-avariinykh-vidkliuchen-elektroenerhii-na-sumshchyni-u-misti-buryn-horiat-vulychni-likhtari

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.