Сьогодні Сили оборони знищили 3 російські бомбардувальники Су-34…

Командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук у Telegram: «Схоже, до них не доходить! Ніяких висновків не роблять російські пілоти! Сьогодні близько 9.00 на Авдіївському та Маріупольському напрямках знищено ще два Су-34 окупантів! Разом – до перемоги!».

Зауважимо, що сьогодні вранці у четвер, 29 лютого 2024 року, командувач Повітряних сил ЗСУ повідомив про збиття ще одного Су-34 на Східному напрямку.

З урахуванням нинішньої інформації, станом на 29 лютого 2024 року, Сили оборони відмінусували 13 російських літаків від початку другого зимового місяця…

Сьогодні в обідню пору російські вороги обстріляли з артилерії громаду на СУМЩИНІ: попередньо. травмовано людину, сталося загоряння складських приміщень виробничого підприємства… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11750-sohodni-v-obidniu-poru-rosiiski-vorohy-obstrilialy-z-artylerii-hromadu-na-sumshchyni-poperedno-travmovano-liudynu-stalosia-zahoriannia-skladskykh-prymishchen-vyrobnychoho-pidpryiemstva

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.