ВАСИЛЬ МАЛЮК, голова Служби безпеки України, відреагував на скандал зі стеженням за журналістами Bihus.Info…

Свобода слова і незалежність медіа – це надпріоритет особисто для голови СБУ. Так він прокоментував нещодавні події навколо «Bihus.Info».

«Моя позиція однозначна – не можуть вчинки окремих співробітників перекреслювати всі ті позитивні результати, які має СБУ під час війни, і кидати тінь на кожного представника Служби».

Справжнє обличчя Служби безпеки – це бойові побратими і їхні досягнення, зокрема унікальні морські дрони «Sea baby» та «Мамай», які вразили 8 кораблів рф у Чорному морі.

Дії співробітників ДЗНД очільник СБУ вважає неприпустимими. Вже направили подання на звільнення керівника ДЗНД СБУ, а Президент ще 31 січня підписав відповідний указ.

«Як керівник СБУ, я зроблю все можливе, аби кожне ЗМІ могло працювати в Україні вільно», – ВАСИЛЬ МАЛЮК.

За матеріалами СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ 15 років тюрми отримали ще 3 бойовиків: серед них – снайпер та рецидивіст з російського «Шторм-Z»… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11617-za-materialamy-sluzhby-bezpeky-ukrayiny-15-rokiv-tiurmy-otrymaly-shche-3-boiovykiv-sered-nykh-snaiper-ta-retsydyvist-z-rosiiskoho-shtorm-z

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.