СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ викрила рекетирів, які видавали себе за правоохоронців і «обкладали даниною» ухилянтів…

СБУ викрила на Одещині рекетирів, які видавали себе за правоохоронців і «обкладали даниною» ухилянтів…

Головне управління внутрішньої безпеки СБУ спільно з Національною поліцією нейтралізувало злочинне угруповання, яке тероризувало мешканців Одещини. Зловмисники видавали себе за посадовців Служби безпеки та військкомату і «вибивали» гроші з потенційних призовників.

За різні суми «відкупу» фігуранти обіцяли потерпілим не притягувати їх до кримінальної відповідальності за нібито ухилення від мобілізації.

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ викрила на СУМЩИНІ контрабандистів, які хотіли продати за кордон партію психотропів на 9 млн грн… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11174-sluzhba-bezpeky-ukrayiny-vykryla-na-sumshchyni-kontrabandystiv-iaki-khotily-prodaty-za-kordon-partiiu-psykhotropiv-na-9-mln-hrn

Для «переконливості» зловмисники підробили собі шеврони СБУ та пред’являли своїм жертвам фальшиве посвідчення співробітника української спецслужби.

У разі відмови платити – рекетири погрожували викраденням та фізичною розправою.

Задокументовано факт вимагання учасниками банди 20 тис. американських доларів з місцевого жителя.

Наразі зловмисників затримано. Їх взято під варту і повідомлено про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України:

ч. 4 ст. 189 (вимагання, вчинене організованою групою в умовах воєнного стану);

ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини);

ст. 353 (самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи).

Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності. Зловмисникам загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.

Комплексні заходи з нейтралізації банди проводили спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Південного регіону.

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ викрила розтрату 7,7 млн грн, виділених на теплогенератори для громади: керівнику комунального підприємства КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ повідомлено про підозру… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11124-sluzhba-bezpeky-ukrayiny-vykryla-roztratu-7-7-mln-hrn-vydilenykh-na-teploheneratory-dlia-hromady-kerivnyku-komunalnoho-pidpryiemstva-konotopskoyi-miskoyi-rady-povidomleno-pro-pidozru

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.